Thomas Hafström oljemålning

Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning
Thomas Hafström oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): Stilleben med jordgubbar, signerad T Hafström, olja på duk, 40x30 cm,

394546

2016-07-11