Keramik

Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik
Keramik

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERAMIK, 6 dlr., bland annat Marianne Westman och gynnar Nylund, stora fatets diameter ca 38 cm, kannans höjd ca 32 cm

nagg, slitage

394552

2016-08-07