Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL ( född 1934): Ett blad ur sviten Operabaren, signerad Peter Dahl, 63 / 375, färglitografi, 43x59

394553

2016-07-11