Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Gula kullar", signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, 60x70 cm

394557

2016-07-11