Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "I Love You", signerad och daterad Benno Arzt 2011, a tergo betitlad, akryl på pannå, 100x100 cm

394561

2016-07-11