Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Kråkbergs Anna, signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etning, ca 16x11,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 114

Gulnad, fläckar

394562

2016-07-06