Orientmatta Bidjar

Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar
Orientmatta Bidjar

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Bidjar, antik/semiantik, ca 218x144 cm

Lagning, mindre malskador, rivskador

394583

2016-08-09