Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Bidjar, antik/semiantik, ca 218x144 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning, mindre malskador, rivskador
394583
2016-08-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner