Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BOJAN med LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, emaljdekor föreställande lotusblommor, fåglar och kalligrafi, höjd ca 24 cm
Smärre nagg, slitage
394595
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här