Bojan Kina 1900-tal

Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal
Bojan Kina 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN med LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, emaljdekor föreställande lotusblommor, fåglar och kalligrafi, höjd ca 24 cm

Smärre nagg, slitage

394595

2016-07-08