Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MORITZ MELZER (1877-1966) tillskriven, rastande soldater, signerad Melzer, olja på smörpapper, 46x33 cm
394626
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här