Moritz Melzer tillskriven olja på papper

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORITZ MELZER (1877-1966) tillskriven, rastande soldater, signerad Melzer, olja på smörpapper, 46x33 cm

394626

2016-08-23