Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på pannå, 53 x 38 cm
394653
2016-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här