Skålar vas fat miniatyrer cloisonné

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, VAS, FAT, 4 st, MINIATYRER, 4 st, Kina, cloisonné, den stora skålens diameter 17 cm

Smärre bucklor och skador

394656

2016-07-06