Figurin Meissen, nickedockor
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NICKEDOCKOR, 1 par, porslin, 1900-tal, höjd ca 8, MEISSEN, figuringrupp, porslin, 1900-talets början, märkning i underglasyrblått, höjd ca 18 cm
En nickedocka med lagningar, meissenfigurinen med skador, lagningar samt saknar delar
394664
2016-07-06