Figurin Meissen, nickedockor

Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor
Figurin Meissen, nickedockor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICKEDOCKOR, 1 par, porslin, 1900-tal, höjd ca 8, MEISSEN, figuringrupp, porslin, 1900-talets början, märkning i underglasyrblått, höjd ca 18 cm

En nickedocka med lagningar, meissenfigurinen med skador, lagningar samt saknar delar

394664

2016-07-06