Petter Zennström olja på kontursågad pannå

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945), Utan titel, signerad och daterad på baksidan PZ -96, olja på kontursågad pannå, 61x75 cm

PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Nutida 2012-11-13, auktionsnummer 404

394671

2016-07-07