Petter Zennström olja på kontursågad pannå
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETTER ZENNSTRÖM (född 1945), Utan titel, signerad och daterad på baksidan PZ -96, olja på kontursågad pannå, 61x75 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Nutida 2012-11-13, auktionsnummer 404
394671
2016-07-07