John Malm oljemålning

John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Hamnmotiv, signerad J Malm, olja på pannå, ca 55x47 cm

394685

2016-07-06