Karin Olsson litografi

Karin Olsson litografi
Karin Olsson litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Stuga i skogen, signerad Karin Olsson, pt, färglitografi, ca 49x47 cm

394689

2016-07-06