Anders Fogelin litografi

Anders Fogelin litografi
Anders Fogelin litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Hamnmotiv, signerad och daterad Anders Fogelin 1977, provtryck, färglitografi, bladmått 46x51 cm

394692

2016-07-06