Litografi efter Picasso

Litografi efter Picasso
Litografi efter Picasso

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, Don Quijote, signerad i plåten Picasso 11.8.55, litografi, 47x37 cm

394694

2016-07-06