Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, svarvad fot, skiva i papiermaché, bemålad dekor samt inläggningar av pärlemor, höjd ca 70, diameter 51 cm
Krackeleringar
394697
2016-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här