Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) Exotiska växter, signerade och daterad K. A. Pehrson -77, 254/375, färglitografi, ca 29x39 resp 39x29 cm
394700
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här