Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) Exotiska växter, signerade och daterad K. A. Pehrson -77, 254/375, färglitografi, ca 29x39 resp 39x29 cm

394700

2016-07-07