Peter Dahl färglitografi
2016-07-07
394702
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl -79, 26/250, färglitografi, ca 44x27 cm