Ring 18 k guld
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 18 k guld, blandslipad blå sten, bekransad med fasettslipade vita stenar och diamanter, 1900-talets första del, otydliga svenska stämplar, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,9 g
Vita stenar samt blå sten med hack
394708
2016-07-08