Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k guld, blandslipad blå sten, bekransad med fasettslipade vita stenar och diamanter, 1900-talets första del, otydliga svenska stämplar, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,9 g

Vita stenar samt blå sten med hack

394708

2016-07-08