Joan Miro La Fille du Jardiner

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Haiku", signerad Miro, 44/100, färglitografi, bladmått ca 31x23 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

394713

2016-07-07