Brevet oljemålning

Brevet oljemålning
Brevet oljemålning
Brevet oljemålning
Brevet oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Brevet, olja på pannå, 40x31 cm

Smärre färgbortfall

394720

2016-07-07