Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Brevet, olja på pannå, 40x31 cm
Smärre färgbortfall
394720
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här