Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tiillskriven, Johannisberg - Djurgården, 1800-tal, osignerad, olja på duk upplagd på pannå, 37x50 cm, otydlig påskrift på baksidan
394725
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här