Frances von Koch tillskriven oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tiillskriven, Johannisberg - Djurgården, 1800-tal, osignerad, olja på duk upplagd på pannå, 37x50 cm, otydlig påskrift på baksidan

394725

2016-08-23