Oidentifierad konstnär tusch och akvarell 1785

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONOGRAMMISTEN C.B. (1700-tal), "Strömfall utåt Kyro Elf uti Kyro Socken Björneborgs län", signerad och daterad C.B. 6 aug. 1785, akvarell och tusch, 12,5x16 cm

394730

2016-08-23