Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): Campbells tomato soup, färglitografi, signerad Lasse Åberg, 53/175, 61x45cm
394734
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här