Ljusstakar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, förgylld och patinerad brons, kolonnfot med putti, höjd 32 cm

Slitage, bristningar och lagningar, något stukade

394735

2016-07-10