Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, förgylld och patinerad brons, kolonnfot med putti, höjd 32 cm
Slitage, bristningar och lagningar, något stukade
394735
2016-07-10