Akvarell

Akvarell
Akvarell

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, par vid stranden vid fanö, otydligt monogramsignerad, akvarell, 37x57 cm

394742

2016-07-14