Sängmöbel

Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, troligen, sängmöbel, bestående av: 2 sängar med tillhörande sängbord samt 2 stolar, bemålat trä, stämplat från SMF, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, blyertspåskrift "Carls... prov", sänggavlarnas höjd ca 77, längd 187, stolarnas sitthöjd 47, sängbordens höjd 61 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

394745

2016-07-07