Walyter Huber oljemålning

Walyter Huber oljemålning
Walyter Huber oljemålning
Walyter Huber oljemålning
Walyter Huber oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WALTER HUBER (född 1933): "Det glödande trädet", 1963-64, signerad a tergo, olja på duk, 104x116 cm

Zustandsbeschreibung

394756

2016-07-07