Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WALTER HUBER (född 1933): "Det glödande trädet", 1963-64, signerad a tergo, olja på duk, 104x116 cm
Zustandsbeschreibung
394756
2016-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner