Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
URNA, 1700-tal, rokoko, glaserat lergods, dekor i relief, med hänklar, höjd 16,5, diameter med hänklar 26, 5 cm
Dekorbitar saknas, nagg
394766
2016-07-07