Urna 1700-tal

Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal
Urna 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

URNA, 1700-tal, rokoko, glaserat lergods, dekor i relief, med hänklar, höjd 16,5, diameter med hänklar 26, 5 cm

Dekorbitar saknas, nagg

394766

2016-07-07