Brevpressar glas

Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas
Brevpressar glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVPRESSAR, 13 st, glas, delvis Kina, höjd ca 4-10 cm

Repor, nagg och skador

394767

2016-07-07