Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVPRESSAR, 13 st, glas, delvis Kina, höjd ca 4-10 cm
Repor, nagg och skador
394767
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här