Sideboard teak
2016-07-07
394792
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak/tekfaner, skjutluckor, mittdel med 4 lådor, höjd 79, 187 x 44,5 cm
Bruksslitage, vissa märken och repor