Bruno Mathsson

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNO MATHSSON, serveringsvagn, för DUX, björk, kromade ben, höjd 63, längd 80, total bredd 94 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, mindre skador

394798

2016-08-01