Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanér, sarg med låda, höjd ca 76, 54x45 cm
Renoverad, ytskador, nyckel saknas
394802
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här