Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Gårdsinteriör, "Trädgård Christiansö", signerad Birger, olja på pannå, 37x45 cm
394814
2016-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här