Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Gårdsinteriör, "Trädgård Christiansö", signerad Birger, olja på pannå, 37x45 cm

394814

2016-07-07