Gideon Börje oljemålning
2016-07-07
394817
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965), Landskap med hus, signerad G Börje, olja på duk, ca 33x41 cm