Komposition oljemålning

Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONOGRAMISTEN RP (1900-tal): Komposition, signerad RP, etikett a tergo Leif Pettersson, olja på duk, 101x91 cm, oramad

394830

2016-07-08