Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS, FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscener och skrift, vasens höjd och fatets längd 28 cm
fatet med nagg
394831
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här