Vas och fat Kina

Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina
Vas och fat Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscener och skrift, vasens höjd och fatets längd 28 cm

fatet med nagg

394831

2016-07-08