Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm, oramad

Hanteringsveck, obetydligt gulnad

394832

2016-07-08