Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm, oramad
Hanteringsveck, obetydligt gulnad
394832
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här