Vinkoppar och fat Kina

Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina
Vinkoppar och fat Kina

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINKOPPAR, FAT, TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-tal, största fatets diameter 24 cm

Nagg

394834

2016-07-08