Cumming oljemålning

Cumming oljemålning
Cumming oljemålning
Cumming oljemålning
Cumming oljemålning
Cumming oljemålning
Cumming oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CUMMIMG (samtida): Komposition i turkos, signerad, olja på duk, ca 135x208 cm

394837

2016-07-08