Cajsa Holmstrand oljemålning

Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning
Cajsa Holmstrand oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand -81, olja på duk, ca 100x100 cm

394840

2016-07-08