Märklin lok och vagnar

Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÄRKLIN, 11 dlr, bestående av 4+1 st ånglok och 4+2 st personvagnar, H0, bland annat lok 3029

Slitage och skador, en vagn utan tak medföljer

394847

2016-07-08