Ring 18 k guld 1970-tal

Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal
Ring 18 k guld 1970-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RING, 18 k guld, fasettslipad vit sten, Ceson, Göteborg 1977, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 8,5 g

Sten med smärre repor

394851

2016-07-09