Alexander Vasilenko

Alexander Vasilenko
Alexander Vasilenko

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, 129/240, 70x51 cm

394863

2016-07-08