Leksakskök

Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök
Leksakskök

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FUCHS, dockkök, i plåt och plast, 1950-tal, med tillbehör, höjd 28, längd 41 cm, i kartong

skador

394869

2016-07-08